Anasayfa » VİDEO GALERİ

VİDEO GALERİ

İSTANBUL İKTİBAS’TA “KUR’AN MERKEZLİ DİN” KAVRAMINDAN NE ANLAMALIYIZ” KONUŞULDU

Ahmet Kalkan

İktibas Dergisi İstanbul büromuzda Cumartesi (25.02.2017) günü “Kur’an Merkezli Din” Kavramından ne anlamalıyız” konuşuldu. İktibas Dergisi İstanbul irtibat bürosunda her ay yapılması düşünülen ayın konuşmacısı/misafiri etkinliğinin Şubat ayının konuğu, yazar Ahmet KALKAN‘idi. Cumartesi (25.02.2017) günü gerçekleştirilen bu buluşmada “Kur’an Merkezli Din” Kavramından ne anlamalıyız”” konusu konuşuldu. Bu buluşmanın video görüntülerini izleniminize sunuyoruz.  

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “AYRILIĞA DÜŞMEK VE GURUPLAŞMAK” KONUŞULDU

ÖCAL SİPAHİ

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu gün (19 Şubat 2017 pazar günü) ki konuğu Dr. Öcal SİPAHİ‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Dr. Öcal SİPAHİ‘ idi. “AYRILIĞA DÜŞMEK VE GURUPLAŞMAK“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “MÜSLÜMAN OLMADIĞINI BİLMENİN PAHA BİÇİLMEZ AVANTAJLARI” KONUŞULDU

IMG-20170212-WA0001

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu gün (12 Şubat 2017 pazar günü) ki konuğu Piskiyatrist Dr. Hamdi KALYONCU‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Piskiyatrist Dr. Hamdi KALYONCU‘ idi. “MÜSLÜMAN OLMADIĞINI BİLMENİN PAHA BİÇİLMEZ AVANTAJLARI“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.  

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “CEMAATÇİLİK VE BİREYCİLİK ARASINDA İSLAM” KONUŞULDU

Prof. Dr. İhsan Toker

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu gün ( 29 Ocak 2017 pazar günü) ki konuğu Ankara İlahiyat Fakültesi öğrtim üyesi Prof.Dr. İhsan TOKER‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Ankara İlahiyat Fakültesi öğrtim üyesi Prof.Dr. İhsan TOKER‘ idi. “CEMAATÇİLİK VE BİREYCİLİK ARASINDA İSLAM“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “AHİRETE DAİR…” KONUŞULDU

Haluk Güzel

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 29 Ocak 2017 pazar günü) ki konuğu Eğitimci Haluk GÜZEL‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Eğitimci Haluk GÜZEL‘ idi. “AHİRETE DAİR…“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

İSTANBUL İKTİBAS’TA “ALLAH’TAN GELDİĞİ KANITLANMAYAN HER DİN PARALELDİR” KONUŞULDU

ERDEM UYGAN

İktibas Dergisi İstanbul büromuzda Cumartesi (28.01.2017) günü “ALLAH’TAN GELDİĞİ KANITLANMAYAN HER DİN PARALELDİR” konuşuldu. İktibas Dergisi İstanbul irtibat bürosunda her ay yapılması düşünülen ayın konuşmacısı/misafiri etkinliğinin Ocak ayının konuğu, Hilal tv’de yayınlanan “Yükselen sözler” ve “Kök” programları yapımcısı Erdem UYGAN ‘idi. Cumartesi (28.01.2017) günü gerçekleştirilen bu buluşmada “ALLAH’TAN GELDİĞİ KANITLANMAYAN HER DİN PARALELDİR” konusu konuşuldu. Bu buluşmanın video görüntülerini izleniminize sunuyoruz.  

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “KÜRESEL VE BÖLGESEL SİSTEMLERİN ÇÖKÜŞÜ VE YENİ DENGE ARAYIŞI” KONUŞULDU

abdullah pamuk

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 15 Ocak 2017 pazar günü) ki konuğu dergimiz ve sitemiz   yazarı Abdullah PAMUK‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu konuğu dergimiz ve sitemiz   yazarı Abdullah PAMUK‘ idi. “KÜRESEL VE BÖLGESEL SİSTEMLERİN ÇÖKÜŞÜ VE YENİ DENGE ARAYIŞI“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “DÜNDEN BU GÜNE FİTNE” KONUŞULDU

ahmet-sutsurup

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 01 Ocak 2017 pazar günü) ki konuğu Ahmet SÜTŞURUP‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Ahmet SÜTŞURUP‘ idi. “DÜNDEN BU GÜNE FİTNE“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

İSTANBUL İKTİBAS’TA “CEMAAT KÜLTÜRÜ VE İSLAM” KONUŞULDU

dr-ihsan-toker

İktibas Dergisi İstanbul büromuzda Cumartesi (31.12.2016) günü “CEMAAT KÜLTÜRÜ VE İSLAM” konuşuldu. İktibas Dergisi İstanbul irtibat bürosunda her ay yapılması düşünülen ayın konuşmacısı/misafiri etkinliğinin Aralık ayının konuğu, dergimizde de zaman zaman yazıları yayınlanan Ankara İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İhsan TOKER‘ idi. Cumartesi (31.12.2016) günü gerçekleştirilen bu buluşmada “CEMAAT KÜLTÜRÜ VE İSLAM” konusu konuşuldu. Bu buluşmanın video görüntülerini izleniminize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “PARALEL YAPININ DİNİ KAYNAKLARI” KONUŞULDU

img-20161225-wa0005

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 25 Aralık 2016 pazar günü) ki konuğu Dr. Fatih ORUM ile Dr. Yahya ŞENOL‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konukları Süleymaniye Vakfından Dr. Fatih ORUM ile Dr. Yahya ŞENOL’ idi. “PARALEL YAPININ DİNİ KAYNAKLARI“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »