Anasayfa » VİDEO GALERİ

VİDEO GALERİ

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “TARİHSELCİLERİN ÇELİŞKİLERİ” KONUŞULDU

ZEKİ BAYRAKTAR

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde 26 Mart 2017 pazar gün ki konuğu Doç.Dr. Zeki BAYRAKTAR‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Doç.Dr. Zeki BAYRAKTAR‘ idi. “TARİHSELCİLERİN ÇELİŞKİLERİ“ konusunun işlendiği bu buluşmadaki konuşmanın tam metni ile video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

İSTANBUL İKTİBAS’TA “TOPLUMUN (ESASTAN UZAKLAŞMIŞ) SÜNNET ANLAYIŞI” KONUŞULDU

Yüksel Yılmaz

İktibas Dergisi İstanbul büromuzda Cumartesi (25.03.2017) günü “Toplumun (Esastan uzaklaşmış) Sünnet Anlayışı” konuşuldu. İktibas Dergisi İstanbul irtibat bürosunda her ay yapılması düşünülen ayın konuşmacısı/misafiri etkinliğinin Mart ayının konuğu, yazar Yüksel YILMAZ‘idi. Cumartesi (25.03.2017) günü gerçekleştirilen bu buluşmada “Toplumun (Esastan uzaklaşmış) Sünnet Anlayışı” konusu konuşuldu. Bu buluşmanın video görüntülerini izleniminize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “KUR’AN’DA ZAN KAVRAMI” KONUŞULDU

BAHATTİN TÜRKOĞLU

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde 19 Mart 2017 pazar gün ki konuğu Bahattin TÜRKOĞLU‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Bahattin TÜRKOĞLU‘ idi. “KUR’AN’DA ZAN KAVRAMI“ konusunun işlendiği bu buluşmadaki konuşmanın tam metni ile video görüntülerini istifadenize sunuyoruz. ZAN Sözlükte “kuşkulanmak, kesin bilgiye ulaşmak, itham etmek” anlamlarındaki ZAN kelimesi hem “yakının zıddı, kuşku, ...

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “KUR’AN’DA HZ MUSA VE FRAVUN MÜCADELESİ” KONUŞULDU

MÜSLÜM SOLMAZ (2)

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde dün (05 Mart 2017 pazar günü) ki konuğu Müslüm SOLMAZ‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Müslüm SOLMAZ‘ idi. “KUR’AN’DA HZ MUSA VE FRAVUN MÜCADELESİ“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “TEBLİĞ VE ZAMANLAMA” KONUŞULDU

MUSTAFA DEMİR

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu gün (26 Şubat 2017 pazar günü) ki konuğu Mustafa DEMİR‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Mustafa DEMİR‘ idi. “TEBLİĞ VE ZAMANLAMA“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

İSTANBUL İKTİBAS’TA “KUR’AN MERKEZLİ DİN” KAVRAMINDAN NE ANLAMALIYIZ” KONUŞULDU

Ahmet Kalkan

İktibas Dergisi İstanbul büromuzda Cumartesi (25.02.2017) günü “Kur’an Merkezli Din” Kavramından ne anlamalıyız” konuşuldu. İktibas Dergisi İstanbul irtibat bürosunda her ay yapılması düşünülen ayın konuşmacısı/misafiri etkinliğinin Şubat ayının konuğu, yazar Ahmet KALKAN‘idi. Cumartesi (25.02.2017) günü gerçekleştirilen bu buluşmada “Kur’an Merkezli Din” Kavramından ne anlamalıyız”” konusu konuşuldu. Bu buluşmanın video görüntülerini izleniminize sunuyoruz.  

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “AYRILIĞA DÜŞMEK VE GURUPLAŞMAK” KONUŞULDU

ÖCAL SİPAHİ

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu gün (19 Şubat 2017 pazar günü) ki konuğu Dr. Öcal SİPAHİ‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Dr. Öcal SİPAHİ‘ idi. “AYRILIĞA DÜŞMEK VE GURUPLAŞMAK“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “MÜSLÜMAN OLMADIĞINI BİLMENİN PAHA BİÇİLMEZ AVANTAJLARI” KONUŞULDU

IMG-20170212-WA0001

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu gün (12 Şubat 2017 pazar günü) ki konuğu Piskiyatrist Dr. Hamdi KALYONCU‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Piskiyatrist Dr. Hamdi KALYONCU‘ idi. “MÜSLÜMAN OLMADIĞINI BİLMENİN PAHA BİÇİLMEZ AVANTAJLARI“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.  

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “CEMAATÇİLİK VE BİREYCİLİK ARASINDA İSLAM” KONUŞULDU

Prof. Dr. İhsan Toker

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu gün ( 29 Ocak 2017 pazar günü) ki konuğu Ankara İlahiyat Fakültesi öğrtim üyesi Prof.Dr. İhsan TOKER‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Ankara İlahiyat Fakültesi öğrtim üyesi Prof.Dr. İhsan TOKER‘ idi. “CEMAATÇİLİK VE BİREYCİLİK ARASINDA İSLAM“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “AHİRETE DAİR…” KONUŞULDU

Haluk Güzel

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 29 Ocak 2017 pazar günü) ki konuğu Eğitimci Haluk GÜZEL‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Eğitimci Haluk GÜZEL‘ idi. “AHİRETE DAİR…“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »