Anasayfa » VİDEO GALERİ

VİDEO GALERİ

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “KÜRESEL VE BÖLGESEL SİSTEMLERİN ÇÖKÜŞÜ VE YENİ DENGE ARAYIŞI” KONUŞULDU

abdullah pamuk

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 15 Ocak 2017 pazar günü) ki konuğu dergimiz ve sitemiz   yazarı Abdullah PAMUK‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu konuğu dergimiz ve sitemiz   yazarı Abdullah PAMUK‘ idi. “KÜRESEL VE BÖLGESEL SİSTEMLERİN ÇÖKÜŞÜ VE YENİ DENGE ARAYIŞI“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “DÜNDEN BU GÜNE FİTNE” KONUŞULDU

ahmet-sutsurup

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 01 Ocak 2017 pazar günü) ki konuğu Ahmet SÜTŞURUP‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Ahmet SÜTŞURUP‘ idi. “DÜNDEN BU GÜNE FİTNE“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

İSTANBUL İKTİBAS’TA “CEMAAT KÜLTÜRÜ VE İSLAM” KONUŞULDU

dr-ihsan-toker

İktibas Dergisi İstanbul büromuzda Cumartesi (31.12.2016) günü “CEMAAT KÜLTÜRÜ VE İSLAM” konuşuldu. İktibas Dergisi İstanbul irtibat bürosunda her ay yapılması düşünülen ayın konuşmacısı/misafiri etkinliğinin Aralık ayının konuğu, dergimizde de zaman zaman yazıları yayınlanan Ankara İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İhsan TOKER‘ idi. Cumartesi (31.12.2016) günü gerçekleştirilen bu buluşmada “CEMAAT KÜLTÜRÜ VE İSLAM” konusu konuşuldu. Bu buluşmanın video görüntülerini izleniminize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “PARALEL YAPININ DİNİ KAYNAKLARI” KONUŞULDU

img-20161225-wa0005

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 25 Aralık 2016 pazar günü) ki konuğu Dr. Fatih ORUM ile Dr. Yahya ŞENOL‘idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konukları Süleymaniye Vakfından Dr. Fatih ORUM ile Dr. Yahya ŞENOL’ idi. “PARALEL YAPININ DİNİ KAYNAKLARI“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “ALLAH’A ÖĞRETİLEN DİN” KONUŞULDU

emre-dorman

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 18 Aralık 2016 pazar günü) ki konuğu Yrd.Doç.Dr. Emre DORMAN’idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Acıbadem Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Emre DORMAN‘idi. “ALLAH’A ÖĞRETİLEN DİN“ konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “KUR’AN’DA ŞİRK KAVRAMI” KONUŞULDU

menderes-cengiz-2jpg

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 11 Aralık 2016 pazar günü) ki konuğu Menderes CENGİZ ile Furkan CENGİZ’idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Menderes CENGİZ kardeşimiz ile Furkan CENGİZ‘idi. “KUR’AN’DA ŞİRK KAVRAMI” konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “KUR’AN’DA AHLAK” KONUŞULDU

hamit-kandemir-jpg

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 04 Aralık 2016 pazar günü) ki konuğu Hamit KANDEMİR‘ idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Hamit KANDEMİR kardeşimiz idi. “KUR’AN’DA AHLAK” konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “EDEBİYATIN MÜCADELEYE ETKİSİ” KONUŞULDU

enes-gunaslan

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 27 Kasım 2016 pazar günü) ki konuğu Enes GÜNASLAN‘ idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Gaziantep’de Şafak radyoda “Neşriyat Notları” programının sunucusu ve sitemiz yazarı Enes GÜNASLAN‘ kardeşimiz idi. “EDEBİYATIN MÜCADELEYE ETKİSİ” konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »

İSTANBUL İKTİBAS’TA “KUR’AN VE SÜNNET AMA HANGİ SÜNNET” KONUŞULDU

20161126_142428

İktibas Dergisi İstanbul büromuzda Cumartesi (26.11.2016) günü “KUR’AN VE SÜNNET AMA HANGİ SÜNNET” konuşuldu. İktibas Dergisi İstanbul irtibat bürosunda her ay yapılması düşünülen ayın konuşmacısı/misafiri etkinliğinin Kasım ayının konuğu Doç. Dr. Zeki BAYRAKTAR‘ idi. Cumartesi (26.11.2016) günü gerçekleştirilen bu buluşmada “KUR’AN VE SÜNNET AMA HANGİ SÜNNET” konusu konuşuldu. Bu buluşmanın video görüntülerini izleniminize sunuyoruz.

Devamı »

KAYSERİ İKTİBAS’TA BU HAFTA “KUR’AN’IN ANLAŞILMASI ÜZERİNE” KONUŞULDU

omer-ozsobaci

Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde  her hafta pazar günleri periyodik olarak düzenlenen “pazar sohbetleri”nde bu hafta ( 20 Kasım 2016 pazar günü) ki konuğu Ömer ÖZSOBACI‘ idi Kayseri İktibas Dergisi temsilciliğinde düzenlenen  “pazar sohbetleri”nin bu hafta ki konuğu Ömer ÖZSOBACI‘ kardeşimiz idi. “KUR’AN’IN ANLAŞILMASI ÜZERİNE” konusunun işlendiği bu buluşmanın video görüntülerini istifadenize sunuyoruz.

Devamı »