Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmed Durmuş "Katliam"ı değerlendirdi
03 Haziran 2010 / 23:50
Mavi Marmara yardım gemisine İsrail’in yaptığı kanlı saldırı sonucu ortaya çıkan durumun genel bir resmini çiziyor Mehmed Durmuş.

 

“Tarih boyunca hiçbir güç, hiçbir ordu, hiçbir devlet/imparatorluk, hiçbir silah, ‘la ilahe illallah’ dinini yenememiştir. İman her zaman güce, silaha, saraya, ordulara galip gelmiştir. İnsanları öldürmek, onları yenmek değildir. Bilakis savunmasız insanları kurşuna dizmek, acizliğin, yenilmişliğin kanıtıdır. İslam gerçekten çok güçlüdür. Çünkü Allah güçlüdür.”

 

İsrail ne yapmış oldu?

Bu yazıya toplam (1) yorum eklenmiştir.
Ahmet Altinok
04 Haziran 2010 Cuma 01:18
Kahrolsun Israil ve Dostlari
Allah razı olsun. Duygularımızı düşüncelerimizi ifade eden bir yazı olmuş.
Biz inanıyoruz ki Allah tan ustun ve güçlü hiç bir otorite yoktur. Onun otoritesine denk bir otorite de yoktur. Allah in dini galip gelecektir. Biz Müslümanlar yeter ki Allah in ipine sımsıkı sarılalım ve Tagutlardan uzak duralım.
Evet maalesef çoğu insanimiz, Müslüman kardeşimiz bunu Türkiye hükümetinin bir kazanımı olarak görüyor, bu hükümete desteğini veriyor ve sanki İslamin bir zaferiymiş gibi algılıyor. Fakat görmüyor ki bu hükümetin İsrail denen zalim , kuffar, tagut , müşrik… bir hükümetle antlaşmalar yaptığını. Allah onları dost edinmeyin diyor, onları dost edinenler aynen onlar gibi olur diyor, onlar sizi kendi dinlerine döndürünceye dek sizinle mücadele ederler diyor… Ama ne fayda . Zaten kuffar devletlerle dostluğunu deklare etmiş bir Türkiye devletinden veya hükümetinden başka ne beklenebilir ki . Hayatinin merkezine çıkarını, hevasini koymuş olan devletler, Müslüman ölmüş, haysiyet çiğnenmiş, namus gitmiş umurunda mi. Onların imanı madde, kapital... değil mi zaten.
Ama gel gör ki bunu insanımıza nasıl anlatacağız.
Insaallah sizler gibi tavizsiz bir yol izleyen ve bu uğurda mücadele eden kardeşlerimiz olduğu müddetçe bu din mutlaka galip gelecektir. Yeter ki sabırla haki tavsiye etmeye devam edelim.
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Haberler
Kavram
Ercümend Özkan
POSTA LİSTESİ
Foto Galeriler
Video Galeriler
HAVA DURUMU
Ankara
0 / 10 °C
Hakkari
-3 / 11 °C
İstanbul
12 / 16 °C
İzmir
9 / 18 °C