Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bozdağ: Minnetle yad ediyoruz...
11 Kasım 2017 / 11:06
10 Kasım dolayısı ile Başbakan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ sosyal medyada bir dizi mesaj paylaştı.
 
Atatürk'ün ölüm yıldönümü nedeniyle Bekir Bozdağ sosyal medya hesabından Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili mesajlarını yayınladı.
 
Atatürk'ü rahmet ve minnet ve dua ile yad ettiklerini vurgulayan Bozdağ, Atatürk'ün mirasına da hedeflerine de sahip çıktık, çıkıyoruz ve çıkacağız diye yazdı.
 
Sosyal medyada yaklaşık 1 milyon 760 bin takipçisi olan Bakan Bozdağ'ın 10 Kasım'da yayınladığı mesajları şöyle:
 
 
1) Kurtuluş ve kuruluşun mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü,vefatının 79. yıldönümünde, bir kez daha rahmet, minnet ve dua ile yad ediyoruz.
 
2) Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün koyduğu muasır medeniyetleri geçme hedefine Türkiye Cumhuriyeti Devleti,bugün daha güçlü yürümektedir.
 
3) Atatürk’ün kurduğu ve bize emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bugün dünden daha güçlüdür;yarın da bugünden daha güçlü olacaktır.
 
4) Bugün, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, emin adımlarla/başarıyla geleceğe yürümektedir.
 
5) Bize düşen; Atatürk’ü ve hedeflerini dosdoğru anlamak ve bu hedeflere ulaşmak için gece gündüz çalışmak ve üretmektir.
 
6) Atatürk’ün “en büyük eserim”dediği “cumhuriyete” de Atatürk’ün mirasına ve hedeflerine de biz sahip çıktık, sahip çıkıyoruz/sahip çıkacağız.
 
48979-1-002.jpg
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Haberler
Kavram
Ercümend Özkan
POSTA LİSTESİ
Foto Galeriler
Video Galeriler
HAVA DURUMU
Ankara
-1 / 5 °C
Hakkari
-5 / 6 °C
İstanbul
9 / 12 °C
İzmir
2 / 14 °C