Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avrupalılar Yahudi yerleşimleri gezdi!
08 Aralık 2010 / 12:27
Avrupalı ırkçılar Yahudi yerleşimcilerin Filistinlilerle savaş tecrübelerinden yararlanmak istiyor.

Filistin Enformasyon Merkezi

Siyonist gazetelerden Haaretz, ırkçı düşüncelere sahip Avrupa’daki bazı milletvekillerinin geçen Pazartesi (06 Aralık) günü, Siyonist işgal rejiminin Filistin halkına karşı sürdürdüğü savaşı yerinde görmek, işgalcilerin bu konudaki tecrübelerini Avrupa’da İslam’a ve Müslümanlara karşı sürdürdükleri mücadelede kullanmak için Batı Yaka’daki Yahudi yerleşkeleri gezdiklerini yazdı.

Gazete verdiği haberin devamında, ziyarete katılan vekillerin İsviçre, İtalya, Almanya, Belçika, İsveç, İngiltere ve Norveç’ten olduklarını belirtti.

Gazete devamla, ziyarete katılan vekillerin Avrupa’da İslam ve Müslümanlara karşı olumsuz tavırlarıyla bilinen aşırı sağcı vekiller olduğunu belirterek, bunların işgal rejimini desteklediklerini ifade etti.

Batı Yaka’yı silip süpürecek İslamî seli durdurmak için…

Gazete verdiği haberde ayrıca Batı Yaka’nın kuzeyinde bulunan yerleşkelerin Mahalli Konsey Başkanı Gershon Masika’nın gezinin ardından şu açıklamayı yaptığını belirtti:

“Biz gelen vekillere kuzey kesimin devletimiz için ne kadar önemli olduğunu anlattık. Buranın halkımızın bir parçası olduğunu ve devletimizin güvenliği için büyük bir önem arz ettiğini ifade ettik. Onlara bizim burada, Avrupa’yı kasıp kavuracak veya Batı Yaka’yı silip süpürecek İslamî seli durdurmak için ne kadar önem arz ettiğimizi ve nasıl büyük bir set oluşturduğumuzu gösterdik.”

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Haberler
Kavram
Ercümend Özkan
POSTA LİSTESİ
Foto Galeriler
Video Galeriler
HAVA DURUMU
Ankara
0 / 10 °C
Hakkari
-4 / 11 °C
İstanbul
12 / 16 °C
İzmir
9 / 18 °C