Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İktibas dergisi geçmiş sayıları artık okunabilecek.
27 Şubat 2013 / 13:43
İktibas dergisi geçmiş sayıları artık okunabilecek.

İktibas Dergisi geçmiş sayılarına artık sitemizden ulaşabileceksiniz.Yeni sayının çıkması itibari ile bir önceki sayı sitemizde pdf olarak okunabilecek ayrıca arşiv bölümümüzden daha eski sayıların sizler tarafından okunabilmesini sağlayacak çalışmalarımız devam ediyor kısa süre sonra hizmetinizde olacaktır.

Selam ve dua ile...

Bu yazıya toplam (6) yorum eklenmiştir.
cengiz sarsmazelsoy
04 Mart 2013 Pazartesi 21:04
inş.
inş. ercümend özkanın yazıları çok değerlidir.
enes günaslan
02 Mart 2013 Cumartesi 11:09
teşekkür
sabırla bekliyoruz. bu arşiv bizim için çok önemli
Ramazan AYDIN
28 Şubat 2013 Perşembe 13:34
Hayırlı Olsun...
Geç kalınmış bir uygulama...Bunca senedir çıkan bir derginin şuana kadar bir arşivi yapılmalıydı...Hayırlı olsun...Allah başarı ve hayır dilerim...
ersin ertuğrul
28 Şubat 2013 Perşembe 00:00
Yenilikleri takip etmek
İktibas Dergisi bu ülkede Tevhidi İslami söylemin bir kalesi olmuş dergidir. Bu bakımdan bir klasiktir. Fakat bununla beraber esaslardan vazgeçmeden kendini yenilemeli, gündemdeki fikri ve fiili değişiklikleri takip edip ona göre pozisyon alabilmelidir. Bu İktibas'ı her daim dik ve diri tutacaktır. Bunun için diğer dergilerin yayın politikalarındaki gelişmeler İktibas tarafından takip edilip, efdal ise tatbik edilmelidir.İşte bunlardan birisi de Arşiv çalışması idi. Bu konuda hızlı adım atılarak ilk sayıdan itibaren pdf formatında bir arşivlendirme yapılır umarız.(*) Bir de tavsiyemiz olacak son sayılardan en az 3 ay önceki sayı arşive konulmasının daha uygun olacağını düşünüyoruz. Bu derginin temini yüzdesinin de düşmesini engelleyecektir aynı zamanda da dergiyi takip edenlerce okunabilirliğinin sağlanmasını temin edecektir.Selam ve saygılarımızla.
caner
27 Şubat 2013 Çarşamba 22:33
Nihayet.!!
Uzun zamandan beri ihtiyaç duyduğumuz bir ciddi gereksinime cevap vermiş,veriyor oluşunuz ciddi takdirle karşılanacak bir olay.Bazı değişikliklerin meyvesini verdiğini görmekte ayrı bir sevinç kaynağı.Allah ecrinizi versin emeklerinizi zayi etmesin fitnenin ve şeytanın şerri sizlerden uzak olsun.Ve bu ağır yükü taşıyan kardeşimizi cenneti ile mükafatlandırsın rabbim.ona emenet olun..
ali derda
27 Şubat 2013 Çarşamba 14:24
Teşekkür.
İyi oldu, sağolun.
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Haberler
Kavram
Ercümend Özkan
POSTA LİSTESİ
Foto Galeriler
Video Galeriler
HAVA DURUMU
Ankara
-1 / 5 °C
Hakkari
-4 / 6 °C
İstanbul
10 / 13 °C
İzmir
2 / 14 °C