Anasayfa » DUYURULAR » İKTİBAS DERGİSİ PİKNİĞİNE GELECEK KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR

İKTİBAS DERGİSİ PİKNİĞİNE GELECEK KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR

Bilindiği üzere bu yılki İktibas Dergisinin geleneksel Pikniği 30 Temmuz 2017 Pazar günü Kayseri Mimar Sinan Evliyalar Parkında yapılacaktır.

Pikniğimize ilgi duyan tüm kardeşlerimizin tamamı davetlidir. Kayseri Merkeze yaklaşık 10 km mesafede bulunan piknik yerimiz Kayseri Malatya yolu üzerinde olup, Mimar Sinan organize sanayi bölgesinin arkasındadır.

Piknik alanına sorunsuz gelebilmeniz için google dan konum belirleyerek sitemizde yayınlıyoruz. Ayrıca Malatya yolundan itibaren her sapağa yön levhaları konulacaktır. Arabası olmayan kardeşlerimiz, Seyyid Burhaneddin camii önünden, Kayseri Lisesi önünden ve büyük beğendik mağazası önünden servislerimiz tarafından alınacaktır.  Saat 08-09 arası orada bulunmaları gerekmektedir. Şehir dışından otobüsle gelecek olan kardeşlerimiz de turizm şirketlerinin servis araçlarına “Toplama Merkezi”ne gideceklerini belirtmeleri ile toplama merkezi karşısındaki Seyyid Burhaneddin Camii önünde bekleyen servisimiz ile piknik alanına götürüleceklerdir.  Şehir dışından gelecek kardeşlerimiz bizlerle Telefonla irtibata geçebilirler: Görüşmek dileklerimizle…

İrtibat 

Hüseyin Bülbül: 0537 741 02 33

Cafer Altun: 0536 655 7485

Konum: http://www.yoltarifi.com/mimarsinan-evliyalar-mesire-alani-diger-yapilar-ve-firmalar-kayseri–p

Hakkında HABERLER

HABERLER

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmadıGerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir *

*